- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 601–624 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
Potravinová fólia, 45cmx240m
Na sklade
6,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 300 mm |
Prachovka MIKROutierka TOP, 35x30cm
Na sklade
0,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 10 ks |
Prací prášok Bonux Ice fresh White 4,68kg
Na sklade
18,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 6 kg |
| Farba | biela |
Prací prášok Bonux Ice, na biele, 1,5kg
Na sklade
5,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 1,5 kg |
| Farba | biela |
Prací prášok Bonux Magnolia Color, 4,68kg
Na sklade
18,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Prací tekutý gél Ariel Color, 3,5L
Na sklade
24,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | for colored textiles |
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Farba | color |
Príbor drevený hygienicky balený 2, 16,5cm
Na sklade
6,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | natur/prírodná |
Príborová sada WPC 2, 18,5cm
Na sklade
43,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 PAK |
| Farba | hnedá |
Prírez papierový – Noviny, 33x40cm
Na sklade
30,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 PAK á 500 pc |
| Farba | hnedá |
Prírezy papierové nepremastiteľné, 20x27cm
Na sklade
27,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 500 ks |
Prírezy papierové nepremastiteľné, 30x30cm
Na sklade
16,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
PROFEX ANTI-VIRUS na ruky a povrchy, 5L
Na sklade
17,84 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |
Pronto Aloe Vera Wood, 500ml
Na sklade
4,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Farba | hnedá |
Pronto Classic, 300ml
Na sklade
3,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,3 l |
Pronto Multifunkčný čistič, 500ml
Na sklade
4,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Farba | modrá |
PRONTO Original, 300ml
Na sklade
3,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,3 l |
Pulirapid na hrdzu a vodný kameň, 750ml
Na sklade
3,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK = 16 pieces |
Q Power soľ do umývačky, 2,5kg + 500g
Na sklade
3,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 ks |
Q Power WC čistič, 750ml
Na sklade
1,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Lemon |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,75 l |



