- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 3 výsledky
Kategórie produktov
Outer feed rolls
Eko – Tork papierová utierka Plus – W1
Na sklade
67,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 369 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
Tork papierová utierka Plus – QuickDry W1, 510m
Na sklade
41,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
Tork papierová utierka Plus W1, 510m
Na sklade
43,74 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |



