- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 21 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Filter cien
Aviváže a parfémy na pranie
Aviváž Coccolino Pure conc, 5L
Na sklade
17,33 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 310 mm |
Aviváž Víla Fresh, 5L
Na sklade
6,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Water Fresh |
| Info o balení | 1 BAL = 1 ks x 5 l |
Aviváž Víla Oceanic, 5L
Na sklade
6,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | ocean fresh |
| Info o balení | 1 BAL = 1 ks x 5 l |
Lenor Professional aviváž PURPLE BLOOM 4 L (200 praní)
Na sklade
13,52 € s DPH
| Hmotnosť | 4,18 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 2 |
Lenor Professional aviváž SEA BREEZE 4 L (200 praní)
Na sklade
13,52 € s DPH
| Hmotnosť | 4,18 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 2 |
Parfém na bielizeň do prania s mikrokapsulami LA SALUD CLASSIC 720ml
Na sklade
6,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,79 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 9 |
Parfém na bielizeň do prania s mikrokapsulami LA SALUD FRESH 720ml
Na sklade
6,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,79 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 9 |
Parfém na bielizeň do prania s mikrokapsulami LA SALUD SENSUAL 720ml
Na sklade
6,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,79 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 9 |
Parfém na bielizeň do prania s mikrokapsulami LA SALUD SPRING 720ml
Na sklade
6,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,79 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 9 |
TONGO aviváž SENSITIVE biela, 3L
Na sklade
7,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 3 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 4 ks |
| Farba | biela |



