- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 79 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Kuchynské čističe
CHEIRON – odvápňovač, 1L
Na sklade
2,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ST à 1 L |
Čistič na sklokeramické a indukčné dosky Don VITRO 500ml
Na sklade
2,56 € s DPH
| Hmotnosť | 0,62 kg |
|---|---|
| Balenie | 9 |
CLEAMEN 115 nerez čistič a leštič, 550ml
Na sklade
4,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 14 ks |
CLEAMEN 115 nerez čistič a leštič, 5L
Na sklade
29,16 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
CLEAMEN 210 proti silnej mastnote, 550ml
Na sklade
4,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 550 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 14 ks |
CLEAMEN 210 proti silnej mastnote, 5L
Na sklade
17,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 220 leštič na ušľachtilú oceľ, 550ml
Na sklade
6,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 550 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 14 ks |
CLEAMEN 240 rúry, grily, 1,1kg
Na sklade
8,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 241 konvektomaty, grily, 5,5kg
Na sklade
31,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 242 odpady kuchynské s dezichlórom, 1L
Na sklade
4,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
CLEAMEN GASTRO PROFESSIONAL Silná Mastnota, 550ml
Na sklade
4,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 14 ks |
FLORE čistič umývačky riadu, 250 ml
Na sklade
2,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |



