- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 5 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Skladaný toaletný papier
SATINO skladaný toaletný papier, 9000ks
Na sklade
27,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 98 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |
Skladaný toaletný papier, 9000ks
Na sklade
29,04 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL á 225 KS |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |
Tork Folded extra jemný toaletný papier, 7560ks
Na sklade
54,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 252 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Farba | biela |



