- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 186 výsledkov
Kategórie produktov
biela
Box na hamburger, BIO, 152x150x78mm
Na sklade
7,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 152 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 78 mm |
| Farba | biela |
CELTEX Medirole na lôžka, 50cm
Na sklade
35,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 rolí |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
CELTEX MIDI EASY-PULL, 150m
Na sklade
33,35 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Farba | biela |
CELTEX Utierka Master autocut, 285m
Na sklade
49,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 200 mm |
| Farba | biela |
CELTEX Zásobník na MIDI EASY PULL
Na sklade
41,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 285 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 210 mm |
| Farba | biela |
CELTEX Zásobník na Mini Jumbo, rôzne farby
Na sklade
33,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 295 mm |
| Farba | biela |
CELTEX Zásobník na stredový odvin, biely
Na sklade
44,65 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 225 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 330 mm |
| Farba | biela |
CELTEX Zásobník rolky MASTER autocut, rôzne farby
Na sklade
56,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 390 mm |
| Farba | biela |
Čepiec extra ľahký
Na sklade
3,03 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
Craft Long AutoCut rola, 300m
Na sklade
46,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Dávkovač suspenzií Wopa, 2,5L
Na sklade
56,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
| Farba | biela |
Eko – Kozmetické utierky PRESTIGE
Na sklade
0,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 205 mm |
| Farba | biela |
Eko – SATINO utierka na ruky Autocut, 220m
Na sklade
74,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Eko – SATINO papierová rolka CF1, 138m
Na sklade
27,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | biela |
Eko – SATINO papierová rolka CF1, 300m
Na sklade
33,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 6 rolí |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | biela |
Eko – Satino utierky na ruky „Interfold“
Na sklade
32,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 120 ks |
| Dľžka | 206 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Farba | biela |
Eko – Toaletný papier Tork Universal 2vrst. konvenčný kotúč
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 8 roliek |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Basic dvojvrstvová papierová utierka – Centrefeed
Na sklade
55,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork biele Counterfold servítky do zásobníka
Na sklade
81,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork biele Fastfold servítky do zásobníka
Na sklade
111,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 36 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork biely obrúsok – obed
Na sklade
47,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL |
| Dľžka | 325 mm |
| Šírka | 325 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork extra jemné papierové vreckovky
Na sklade
50,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 208 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork jemná „Bon Appetit“ servítka na príbory
Na sklade
97,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 396 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Jumbo toaletný papier – Advanced, 360m
Na sklade
33,76 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |



