- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 73–96 z 186 výsledkov
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
VIR EXPERT na koberce 500ml
1,49 € s DPH
biela
Papierové desiatové vrecko, biele, 14+7x29cm
Na sklade
22,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Farba | biela |
Papierové tácky hranaté, 11x17cm, 100ks
Na sklade
Papierové tácky hranaté, 13x20cm, 100ks
Na sklade
Papierové tácky hranaté, 16x23cm, 100ks
Na sklade
Papierové tácky hranaté, 16x23cm, 250ks
Na sklade
13,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Papierové vrecko na Hamburger, biele, 16x16cm
Na sklade
7,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Farba | biela |
PEVASTAR dávkovač čist. pasty SOFT, 1L a 2L
Na sklade
18,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Farba | biela |
Podnos z penového XPS, 35×24,07cm
Na sklade
5,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 350 mm |
| Šírka | 247 mm |
| Farba | biela |
Podnos z penového XPS, 45×30,5cm
Na sklade
8,13 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Farba | biela |
Prací prášok Bonux Ice fresh White 4,68kg
Na sklade
18,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 6 kg |
| Farba | biela |
Prací prášok Bonux Ice, na biele, 1,5kg
Na sklade
5,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 1,5 kg |
| Farba | biela |
Rozetky do podšálky, Ø9cm
Na sklade
4,16 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 1000 ks |
| Farba | biela |
Satino HYGINITY zásobník na papierové utierky, bezdotykový, biely
Na sklade
182,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 318 mm |
| Šírka | 232 mm |
| Výška | 390 mm |
| Farba | biela |
SATINO Prestige papierové utierky V Fold, 25 x 23 cm
Na sklade
34,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
SATINO skladaný toaletný papier, 9000ks
Na sklade
27,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 98 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |
SATINO Twin zásobník na toaletný papier, biely
Na sklade
43,60 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 147 mm |
| Výška | 379 mm |
| Farba | biela |
SATINO zásobník na skladaný toaletný papier, biely
Na sklade
22,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Dľžka | 149 mm |
| Výška | 357 mm |
| Farba | biela |
SATINO zásobník na toaletný papier Jumbo so stredovým odvíjaním, biely
Na sklade
41,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 411 mm |
| Výška | 228 mm |
| Farba | biela |
SATINO zásobník na toaletný papier skladaný, biely
Na sklade
33,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 147 mm |
| Šírka | 142 mm |
| Výška | 350 mm |
| Farba | biela |
Servítky 1-vrst., 33x33cm, biele
Na sklade
3,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | biela |
Servítky 24x24cm, biele
Na sklade
2,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
Servítky 24x24cm, biele
Na sklade
3,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
Servítky 3-vrstvy, biele, 40x40cm
Na sklade
10,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |



