- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 14 výsledkov
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
SIDOLUX UNIVERSAL Fresh Lemon 5L
7,50 € s DPH
600 mm
Handra Bodentuch, rôzne farby, 70x60cm
Na sklade
0,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | ružová |
Handra netkaná RENÁTA 60 x 80 cm
Na sklade
0,65 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | biela |
Handra netkaná RENÁTA 70 x 60 cm, biela
Na sklade
0,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | biela |
Handra tkaná MILADA 60 x 100 cm
Na sklade
2,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 1000 mm |
Handra tkaná MILADA 60 x 80 cm
Na sklade
2,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
Vrece HDPE, 60+2x20x80cm
Na sklade
56,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 500 ks v škatuli |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba | transparentná |
Vrece igelitové, extra pevné, 60L
Na sklade
1,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, biele, 60L, 30 mikrónov
Na sklade
0,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 60 rolí x 20 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 720 mm |
| Farba | biela |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 60L, 30 mikrónov
Na sklade
1,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 12 µm, 60 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolls á 25 bags |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 70L, 30 mikrónov
Na sklade
1,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 12 µm, 70 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolls á 25 bags |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, biele, 60L, 40 mikrónov
Na sklade
2,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 40 µm, 70 liter |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | biela |
Vrecia na odpad, LDPE, červené, 60L, 40 mikrónov
Na sklade
2,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | červená |
Vrecia na odpad, LDPE, čierne, 60L, 30 mikrónov
Na sklade
1,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 roliek x 25 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
Vrecia na odpad, LDPE, žlté, 60L, 40 mikrónov
Na sklade
2,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 40 µm, 70 liter |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | žltá |



