- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 51 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Servítky
Duni Dunisoft ECOECHO servítky skladané 1/8, 40 x 40 cm, hnedé
Na sklade
12,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
Duni Dunisoft servítky skladané 1/8, 40 x 40 cm, vanilkové
Na sklade
15,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | krém_20 |
Duni servítky na príbor, hnedé, 65ks
Na sklade
15,13 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL á 65 KS |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | hnedá |
Eko – Tork biele Counterfold servítky do zásobníka
Na sklade
81,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork biele Fastfold servítky do zásobníka
Na sklade
111,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 36 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork biely obrúsok – obed
Na sklade
47,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL |
| Dľžka | 325 mm |
| Šírka | 325 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork jemná „Bon Appetit“ servítka na príbory
Na sklade
97,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 396 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap Snack® extra jemné biele servítky do zásobníka, dekór
Na sklade
62,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 216 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap Snack® servítky do zásobníka
Na sklade
69,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 1125 ks |
| Dľžka | 216 mm |
| Šírka | 216 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap® biele servítky do zásobníka
Na sklade
81,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 1125 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap® extra jemné biele servítky do zásobníka
Na sklade
86,64 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Xpressnap® extra jemné biele servítky do zásobníka
Na sklade
72,36 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 1000 ks |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 216 mm |
| Farba | biela |
Gastro servítky EcoNatural, 24x16cm
Na sklade
71,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Farba | hnedá |
Papierová kuchynská utierka Grite Charisma Jumbo, 100% celulóza 3vrst. 1ks
Na sklade
2,61 € s DPH
| Hmotnosť | 0,63 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Papierové obrúsky GRITE 200ks 2vrst. 100% celulóza 1ks
Na sklade
1,32 € s DPH
| Hmotnosť | 0,27 kg |
|---|---|
| Balenie | 40 |
Priemyselná papierová utierka biela priemer: 27 CM, 240 M, výška 26,5 CM 2vrst. (2ks)
Na sklade
18,14 € s DPH
| Hmotnosť | 4,42 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 2 |
Servítky 1-vrst., 33x33cm, biele
Na sklade
3,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 500 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | biela |
Servítky 2-vrstvové, 24x24cm
Na sklade
4,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | čierna |
Servítky 24x24cm, biele
Na sklade
2,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
Servítky 24x24cm, biele
Na sklade
3,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
Servítky 3-vrstvy, biele, 40x40cm
Na sklade
10,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Servítky Airlaid 40×40 COLOR
Na sklade
13,84 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL |
| Farba | caramel |
Servítky Airlaid 40×40 SOUL
Na sklade
14,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL |
| Farba | Olio |
Servítky Airlaid 40×40 VICTORIA
Na sklade
14,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | bianco,biela |



