- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 31 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Pracie prášky
Ariel Prací prášok Formula Pro Plus – dezinfekčný 13kg
Na sklade
63,63 € s DPH
| Hmotnosť | 13,13 kg |
|---|---|
| Paleta | 44 |
LANZA Fresh & Clean Color 5,85 kg (90 praní)
Na sklade
15,51 € s DPH
| Hmotnosť | 5,86 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 90 |
LANZA Fresh & Clean White 5,85 kg (90 praní)
Na sklade
15,51 € s DPH
| Hmotnosť | 5,97 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 90 |
Omo Professional Automat Color Prášok na pranie 5,4 kg
Na sklade
18,24 € s DPH
| Hmotnosť | 5,76 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Omo Professional Automat White prací prášok, 5,4kg
Na sklade
16,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PC á 5,4 kg |
Omo Professional Automat White Prášok na pranie 5,4 kg
Na sklade
18,24 € s DPH
| Hmotnosť | 5,68 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Prací prášok Bonux Ice fresh White 4,68kg
Na sklade
18,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 6 kg |
| Farba | biela |
Prací prášok Bonux Ice, na biele, 1,5kg
Na sklade
5,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 1,5 kg |
| Farba | biela |
Prací prášok Bonux Magnolia Color, 4,68kg
Na sklade
18,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |



