- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 22 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Elektronické osviežovače
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Adrenalin, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Baby Powder, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Clementine, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Green Apple, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Mango Island, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
FRE-PRO P+L Classic sprejová vôňa Vanilla, 250 ml
Na sklade
9,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml, 3000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 65 mm |
| Výška | 145 mm |
FRE-PRO P+L Systems dávkovač vône, biely
Na sklade
46,80 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Dľžka | 95 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 235 mm |
| Farba | biela |
Osviežovač – dávkovač vône MicroBurst 3000 biely 1ks
Na sklade
55,57 € s DPH
| Hmotnosť | 0,34 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Osviežovač – dávkovač vône MicroBurst 3000 čierny 1ks
Na sklade
80,59 € s DPH
| Hmotnosť | 0,34 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Osviežovač vzduchu SmartAir Mini strieborný
Na sklade
50,73 € s DPH
| Hmotnosť | 0,47 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork citrusová vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Citrus, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork elektronický osviežovač vzduchu
Na sklade
87,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 168 mm |
| Šírka | 84 mm |
| Výška | 185 mm |
| Farba | hliníkovo sivá |
Tork elektronický osviežovač vzduchu, biely A1
Na sklade
99,78 € s DPH
| Hmotnosť | 0,35 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork kvetinová vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | floral, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork neutralizátor zápachu do osviežovača vzduchu, 75ml
Na sklade
9,84 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |
Tork osviežovač vzduchu Constant, kvet
Na sklade
20,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 112 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 118 mm |
| Farba | biela |
Tork ovocná vôňa do osviežovača vzduchu
Na sklade
10,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | tropical fruit, 75 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 120 mm |



