- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 16 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Priemyselné papierové utierky
Eko – Satino priemyselná rolka, 175m
Na sklade
22,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Satino priemyselná rolka, 350m
Na sklade
32,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 365 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Tork papierová utierka Plus – QuickDry W1 a W2, 255m
Na sklade
41,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 2 role |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork priemyselná papierová utierka, 340m
Na sklade
39,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Farba | modrá |
Priemyselná papierová utierka modrá, 2vrst., 180 m 2ks
Na sklade
13,59 € s DPH
| Hmotnosť | 5,36 kg |
|---|---|
| Paleta | 30 |
Priemyselná papierová utierka Ø 24 CM, 200 M, výška 26 CM(2ks)
Na sklade
11,07 € s DPH
| Hmotnosť | 3,27 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 56 |
Priemyselná papierová utierka priemer: 27 CM, 380 M, výška 26 CM(2ks)
Na sklade
30,49 € s DPH
| Hmotnosť | 7,13 kg |
|---|---|
| Balenie | 2 |
Priemyselná utierka LUCART ECO STRONG NATURAL 3800 – 2 ks
Na sklade
22,26 € s DPH
| Hmotnosť | 5,02 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Satino INDUST29, 350m
Na sklade
26,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 rolí |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | modrá |
Tork Heavy-Duty priemyselná papierová utierka W1 a W2, 119m
Na sklade
41,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 2 role |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
Tork Heavy-Duty priemyselná papierová utierka W1, 255m
Na sklade
58,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 369 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
TORK Industrial roll neutral, 300m
Na sklade
26,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | biela |
TORK M-roll Neutral, 275m
Na sklade
37,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Farba | biela |
Tork papierová utierka Plus – QuickDry W1, 510m
Na sklade
41,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | modrá |
Tork papierová utierka Plus W1, 510m
Na sklade
43,74 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Utierka Industry dvojvrstvová, 244m
Na sklade
15,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | biela |



