- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 24 výsledkov
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
Mop bavlna ECO kapsový, 40 cm
1,81 € s DPH
1 KTN = 2 ks
AJAX Floral Fiesta Red Flowers, 5L
Na sklade
11,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
CLEAMEN 370 WC čistič, 5 L
Na sklade
14,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
CLEAMEN 470 čistič na kúpeľne, 5 L
Na sklade
16,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
CLEAMEN Perfume Zone Dalecco Air 302/402, 5 L
Na sklade
32,35 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
CLEAMEN Perfume Zone Norte Air 101/201, 5 L
Na sklade
35,04 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
CLEAR DRY HDP PLUS – Somat S, 5L
Na sklade
65,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
Eko – Satino priemyselná rolka, 175m
Na sklade
22,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | modrá |
Jar Profi, 5L
Na sklade
15,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
OPTIMAX Detergent, 5L
Na sklade
23,01 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
Sirafan Speed, 5L
Na sklade
79,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
Suma Auto Oven 2in1, 5L
Na sklade
62,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | PH: 13 |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
Suma Café Powder C2.1, 566g
Na sklade
26,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 159 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 89 mm |
Suma Grill D9, 5L
Na sklade
47,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
TASKI Sani Calc, 5L
Na sklade
25,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
TORK Industrial roll neutral, 300m
Na sklade
26,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | biela |
TORK M-roll Neutral, 275m
Na sklade
37,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Farba | biela |
Tork papierová utierka pre W1 a W2, 460m
Na sklade
41,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 245 mm |
| Farba | biela |
Upratovací vozík, kovový 2x23L B 250
Na sklade
98,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
Utierka Industry dvojvrstvová, 244m
Na sklade
15,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | biela |
VAKAVO Herbal tekuté mydlo, 5L
Na sklade
7,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |



