- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 13 výsledkov
Kategórie produktov
300 mm
Aviváž Coccolino Pure conc, 5L
Na sklade
17,33 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 310 mm |
Eko – Tork biele Fastfold servítky do zásobníka
Na sklade
111,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 36 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | biela |
Potravinová fólia, 30cmx240m
Na sklade
4,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
Potravinová fólia, 45cmx240m
Na sklade
6,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 300 mm |
TORK Industrial roll neutral, 300m
Na sklade
26,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | biela |
Tork Low-Lint čistiaca utierka – Bucket
Na sklade
36,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 4 PAK à 200 pieces |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | tyrkysová |
Tork Low-Lint čistiaca utierka – Centrefeed Roll
Na sklade
112,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 4 PAK à 200 pieces |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | tyrkysová |
Vákuové vrecká EMBOS, 200x300mm
Na sklade
8,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 300x300mm
Na sklade
6,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 215x300mm
Na sklade
16,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 215 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |
Vrecká určené na spotrebu, 1kg, 200x300mm
Na sklade
0,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 100 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
Vrecká v bloku, 1kg, 200x300mm
Na sklade
0,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 8 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 120 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
Zmeták drevený so závitom, 30cm
Na sklade
2,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 ks |
| Šírka | 300 mm |



