- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 25 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
1 KTN = 10 BAL x 100 ks
Čepiec extra ľahký
Na sklade
3,03 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
Distančný stojanček do pizza krabíc, 3cm
Na sklade
2,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Výška | 30 mm |
Dressingová miska PP s viečkom, 30ml
Na sklade
3,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska okrúhla PP, 125ml
Na sklade
3,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 125 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska okrúhla PP, 200ml
Na sklade
3,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
Miska okrúhla PP, 250ml
Na sklade
3,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Papierové tácky hranaté, 13x20cm, 100ks
Na sklade
2,80 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 130 mm |
| Šírka | 200 mm |
Papierové tácky hranaté, 16x23cm, 100ks
Na sklade
4,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 230 mm |
Rukavice biele latexové jednorazové, nepúdrované
Na sklade
6,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size XL |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
Rukavice nitrilové čierne nepúdrované
Na sklade
7,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size XL |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | čierna |
Rukavice nitrilové modré nepúdrované
Na sklade
6,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size S |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | modrá |
Rukavice vinylové biele – nepúd. 100ks
Na sklade
3,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size XL |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
Rukavice vinylové púdrované
Na sklade
3,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | velikost M |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 170x200mm
Na sklade
3,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 170 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 200x250mm
Na sklade
4,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 250x350mm
Na sklade
8,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 300x300mm
Na sklade
6,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 300x400mm
Na sklade
10,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká varné, 90mic, 200x250mm
Na sklade
15,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko PP na misku, 125-500ml
Na sklade
2,80 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Misky okrúhle, PP
Na sklade
2,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko vypuklé, biele, Ø80mm
Na sklade
2,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 80 mm |
| Farba | biela |
Viečko vypuklé, biele, Ø90mm
Na sklade
3,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 90 mm |
| Farba | biela |
Viečko vypuklé, čierne, Ø73mm
Na sklade
2,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 73 mm |
| Farba | čierna |



