- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 8 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Toaletný papier 3 - vrstvový
Toaletný papier CELLART FAMILY 3vrst. 100% celulóza 16ks
Na sklade
4,40 € s DPH
| Hmotnosť | 1,14 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Toaletný papier Grite PERLUM 3vrst. 100% celulóza 8ks
Na sklade
2,03 € s DPH
| Hmotnosť | 0,50 kg |
|---|---|
| Balenie | 8 |
Toaletný papier Müller Classic Plus 100% celulóza, 3vrst., 8 ks
Na sklade
1,91 € s DPH
| Hmotnosť | 0,46 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 216 |
Toaletný papier Müller Med a Levanduľa 100% celulóza, 3vrst., 8 ks
Na sklade
2,00 € s DPH
| Hmotnosť | 0,46 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 216 |
Toaletný papier Star Trio 100% celulóza, 3vrst., 10ks
Na sklade
1,71 € s DPH
| Hmotnosť | 0,45 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Tork Mini Jumbo extra jemný toaletný papier, 120m
Na sklade
64,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 97 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |



