- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 24 výsledkov
Kategórie produktov
8
KITTFORT Kyselina soľná – chlorovodíková 31% 1L
Na sklade
2,87 € s DPH
| Hmotnosť | 1,18 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Prestieradlo na stôl LUCART ECO NATURAL TABLE cover in roll, 3vrst. – 125 útržkov
Na sklade
43,44 € s DPH
| Hmotnosť | 1,04 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
REZI Sada náhradných mopov MICRO na Mop set REZI – 2ks
Na sklade
3,78 € s DPH
| Hmotnosť | 0,12 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
SIDOLUX ECO univerzálny čistič povrchov 500ml
Na sklade
3,03 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Toaletný papier Star Trio 100% celulóza, 3vrst., 10ks
Na sklade
1,71 € s DPH
| Hmotnosť | 0,45 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Tork Krém bez parfumácie na ruky a telo S2 475 ml
Na sklade
6,35 € s DPH
| Hmotnosť | 0,51 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Tork Mini jemne parfumované tekuté mydlo S2 – 475 ml
Na sklade
2,98 € s DPH
| Hmotnosť | 0,52 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Tork Mini tekuté mydlo na vlasy a telo S2 – 475ml
Na sklade
3,69 € s DPH
| Hmotnosť | 0,53 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Tork mini tekuté mydlo pre citlivú pokožku S5 – 525 ml
Na sklade
5,17 € s DPH
| Hmotnosť | 0,59 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |



