- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 9 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Papierové vreckovky, kozmetické utierky
Eko – Kozmetické utierky PRESTIGE
Na sklade
0,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 205 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork extra jemné papierové vreckovky
Na sklade
50,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 208 mm |
| Farba | biela |
Hygienické vreckovky Tento Natural Softness
Na sklade
1,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 27 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
Kozmetické utierky VELVET CLASSIC 2vrst. papierové 100 ks
Na sklade
0,79 € s DPH
| Hmotnosť | 0,16 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 40 |
Papierové kozmetické vreckovky CELLART, 2vrst., 100% celulóza 100ks
Na sklade
0,68 € s DPH
| Hmotnosť | 0,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 21 |
Papierové vreckovky 3vrst. GRITE Blossom 10 x 10ks
Na sklade
1,01 € s DPH
| Hmotnosť | 0,21 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |



