- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 11 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
Ekologické tácky a taniere
Papierová miska hnedá, 15x23x2cm
Na sklade
Papierová miska hranatá, hnedá, 13×18,5x3cm
Na sklade
Papierová miska oválna, nepremastiteľná, 10,5×17,5x3cm
Na sklade
Papierové tácky hranaté, 11x17cm, 100ks
Na sklade
Papierové tácky hranaté, 13x20cm, 100ks
Na sklade
Papierové tácky hranaté, 16x23cm, 100ks
Na sklade
Papierové tácky hranaté, hnedé, 10x16cm
Na sklade
Papierové tácky hranaté, hnedé, 13x20cm
Na sklade
Papierový tanier plytký, hnedý, Ø23cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier – kraft |
| Váha balenia | kg |
Tanier BIO z cukrovej trstiny, 3dielny, Ø26cm
Na sklade
7,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 26 mm |
| Farba | biela |
Tanier BIO z cukrovej trstiny, Ø22cm
Na sklade
4,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK na 50 PC |
| Dľžka | 220 mm |



