- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 26 výsledkov
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
Zatavovacia vanička, PP-2D, čierna, 227x178x50mm, 50ks
9,42 €Pôvodná cena bola: 9,42 €.8,19 €Aktuálna cena je: 8,19 €. s DPH
50 ks
Burger krabica 200 x 130 x 110
Na sklade
Cukrárenská krabica 380 x 380 x 85 – SPODOK
Na sklade
| Rozmery | 75,5 × 56,0 × 14,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 380 mm |
| Rozmer šírka | 380 mm |
| Rozmer výška | 85 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,134 kg |
| Váha balenia | 6,7 kg |
Cukrárenská krabica 390 x 390 x 90 – KOMPLET
Na sklade
| Rozmery | 75,5 × 56,0 × 28,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 390 mm |
| Rozmer šírka | 390 mm |
| Rozmer výška | 90 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,278 kg |
| Váha balenia | 13,9 kg |
Cukrárenská krabica 550 x 380 x 85 – SPODOK
Na sklade
| Rozmery | 96,5 × 56,5 × 14,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 550 mm |
| Rozmer šírka | 380 mm |
| Rozmer výška | 85 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,176 kg |
| Váha balenia | 8,6 kg |
Cukrárenská krabica 570 x 390 x 90 – KOMPLET
Na sklade
| Rozmery | 96,5 × 56,5 × 28,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 570 mm |
| Rozmer šírka | 390 mm |
| Rozmer výška | 90 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,355 kg |
| Váha balenia | 17,6 kg |
Kapsa na wrap, 3,9×7,5x10cm
Na sklade
Zľava 50 ks
200 x 130 x 100
220 x 220 x 100
225 x 160 x 90
250 x 250 x 100
265 x 175 x 80
290 x 290 x 100
Krabica na zákusky
Na sklade
15,99 € – 36,29 €Price range: 15,99 € through 36,29 € s DPH
| Rozmery | - |
|---|---|
| Dostupné Variácie | 200 x 130 x 100, 220 x 220 x 100, 225 x 160 x 90, 250 x 250 x 100, 265 x 175 x 80, 290 x 290 x 100 |
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
Cena za 1 kusCena za kus | €, 0,26 €, 0,36 €, 0,41 €, 0,48 €, 0,53 €, 0,59 € |
| Rozmer dĺžka | 200 mm, 220 mm, 225 mm, 250 mm, 265 mm, 290 mm, mm |
| Rozmer šírka | 130 mm, 160 mm, 175 mm, 220 mm, 250 mm, 290 mm, mm |
| Rozmer výška | 100 mm, 80 mm, 90 mm, mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (E) |
| Váha krabice | 0,060 kg, 0,062 kg, 0,072 kg, 0,091 kg, 0,103 kg, 0,137 kg |
| Váha balenia | 3,1 kg, 3,7 kg, 4,2 kg, 4,5 kg, 5,2 kg, 7,1 kg, kg |
Výber možností
Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.
Krabička papierová na hamburger, 14x17x7cm
Na sklade
Miska kraft L, 215x155x50mm
Na sklade
Miska na šalát, Ø150mm
Na sklade
Miska na šalát, Ø185mm
Na sklade
Obal na jedlo BIO PACK, 1300ml
Na sklade
Obal na jedlo BIO PACK, 650ml
Na sklade
Obal na jedlo ECO PACK, 1320ml
Na sklade
Papierová miska KARO, 350ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá, biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska KARO, 750ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá, biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Viečko, okrúhle, 115mm, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, čierna, PP, 350ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, čierna, PP, 500ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 350ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 450ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 500ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia vanička COLT, čierna, 227x178x50mm, 50ks
Na sklade
6,56 € s DPH
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 227 mm |
| Rozmer šírka | 178 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia vanička, PP-1D, čierna, 227x178x50mm, 50ks
Na sklade
6,56 € s DPH
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 227 mm |
| Rozmer šírka | 178 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |




