- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 4 výsledky
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
SIDOLUX UNIVERSAL Magic Night 1L
1,80 € s DPH
3 VVL (B)
Cukrárenská krabica 380 x 380 x 85 – SPODOK
Na sklade
| Rozmery | 75,5 × 56,0 × 14,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 380 mm |
| Rozmer šírka | 380 mm |
| Rozmer výška | 85 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,134 kg |
| Váha balenia | 6,7 kg |
Cukrárenská krabica 390 x 390 x 90 – KOMPLET
Na sklade
| Rozmery | 75,5 × 56,0 × 28,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 390 mm |
| Rozmer šírka | 390 mm |
| Rozmer výška | 90 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,278 kg |
| Váha balenia | 13,9 kg |
Cukrárenská krabica 550 x 380 x 85 – SPODOK
Na sklade
| Rozmery | 96,5 × 56,5 × 14,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 550 mm |
| Rozmer šírka | 380 mm |
| Rozmer výška | 85 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,176 kg |
| Váha balenia | 8,6 kg |
Cukrárenská krabica 570 x 390 x 90 – KOMPLET
Na sklade
| Rozmery | 96,5 × 56,5 × 28,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 570 mm |
| Rozmer šírka | 390 mm |
| Rozmer výška | 90 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,355 kg |
| Váha balenia | 17,6 kg |



