- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Kategórie produktov
Gastro potreby
Gastro potreby pre profesionálov aj domácnosti
Na Packit.sk nájdete kompletný sortiment gastro potrieb, ktoré uľahčia balenie, servírovanie aj skladovanie jedál. Či už prevádzkujete reštauráciu, kaviareň, catering alebo hľadáte praktické riešenia do domácnosti, u nás si vyberiete z overeného sortimentu obalov a doplnkov pre gastronómiu.
Alu fólia v boxe, 30cmx300m
Na sklade
32,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 10,5 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 300 mm |
Alu fólia v boxe, 45cmx200m
Na sklade
34,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 11 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 450 mm |
Alu fólia vo fólii, 28cmx10m
Na sklade
1,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 9 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 280 mm |
Alu fólia, 30cmx150m
Na sklade
19,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 14 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 300 mm |
Alu fólia, 44cmx150m
Na sklade
22,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 440 mm |
Alu fólia, 45cmx150m
Na sklade
36,33 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 450 mm |
Bambusové napichovadlá na jednohubky, 12cm
Na sklade
2,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 250 ks |
| Šírka | 120 mm |
Bambusové napichovadlá na jednohubky, 15cm
Na sklade
2,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 250 ks |
| Šírka | 150 mm |
Bambusové napichovadlá na jednohubky, 18cm
Na sklade
2,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 250 ks |
| Šírka | 180 mm |
Bambusové napichovadlá, 10cm
Na sklade
1,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Uzlík |
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 100 ks |
| Šírka | 100 mm |
Box na hamburger DOUBLE POT, bez potlače
Na sklade
21,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 110 mm |
Box na hamburger DOUBLE POT, s potlačou
Na sklade
23,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | potlačený |
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 100 mm |
Box na hamburger, BIO, 152x150x78mm
Na sklade
7,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 152 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 78 mm |
| Farba | biela |
Box papierová krabička, 152x120x65mm
Na sklade
13,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 20 ks |
| Farba | hnedá |
Burger Box hnedý 1-dielny 128x128x110 bez potlače – 50ks
Na sklade
9,26 € s DPH
| Hmotnosť | 0,00 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Burger Box hnedý 2-dielny 192x192x110 bez potlače – 50ks
Na sklade
11,05 € s DPH
| Hmotnosť | 0,00 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Burger krabica 200 x 130 x 110
Na sklade
Čajové sviečky, 8h
Na sklade
7,27 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 39 mm |
Čepiec extra ľahký
Na sklade
3,03 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
CHIC J-CLOTH PLUS UTIERKA 10x50ks
Na sklade
165,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | žltá |
CHIC LAVETTE SUPER UTIERKA 25/6
Na sklade
146,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 360 mm |
| Šírka | 510 mm |
| Farba | zelená |
CHIC LAVETTE SUPER UTIERKA 25/6
Na sklade
146,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 360 mm |
| Šírka | 510 mm |
| Farba | modrá |
CHIC LAVETTE SUPER UTIERKA 25/6
Na sklade
146,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 360 mm |
| Šírka | 510 mm |
| Farba | žltá |
CHIC LAVETTE SUPER UTIERKA 25/6
Na sklade
146,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 360 mm |
| Šírka | 510 mm |
| Farba | červená |
Vyberte si z podkategórií:
-
Doplnkový tovar pre gastro – všetko, čo doplní váš gastro servis a uľahčí obsluhu.
-
Ekologické obaly pre gastro – udržateľné riešenia pre balenie jedál, šetrné k prírode.
-
Hliníkové obaly pre gastro – odolné obaly ideálne na pečenie, grilovanie a uchovávanie potravín.
-
Papierové obaly pre gastro – praktické a recyklovateľné balenia pre rýchle občerstvenie a jedlá so sebou.
-
Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné – moderné riešenia pre pohodlné balenie jedál s dôrazom na recykláciu.
Prečo nakupovať gastro potreby u nás?
✔ Široký výber jednorazových a recyklovateľných obalov
✔ Rýchle doručenie a výhodné ceny pre gastro prevádzky
✔ Praktické riešenia pre reštaurácie, catering aj domácnosti
Jednorazové riady a obaly pre catering
Gastro potreby zahŕňajú aj široký sortiment jednorazových riadov – poháre, taniere, príbory či boxy na jedlo. Sú ideálne pre cateringové služby, stánkový predaj alebo festivaly, kde je dôležitá rýchlosť, praktickosť a čistota.
Ekologické gastro riešenia
Stále viac prevádzok hľadá alternatívy k plastom. Preto ponúkame eko obaly vyrobené z papiera, dreva či cukrovej trstiny. Sú recyklovateľné a kompostovateľné, takže znižujú ekologickú stopu vášho podnikania.
Obaly na jedlo so sebou
Rozvoz jedál a koncept “take away” si vyžaduje špeciálne obaly, ktoré udržia jedlo čerstvé a bezpečné. V našej ponuke nájdete papierové tašky, boxy, hliníkové vaničky aj plastové nádoby vhodné na opakované použitie.
Gastro potreby pre profesionálov aj domácnosti
Naše gastro potreby využívajú reštaurácie, kaviarne, bary, školy, cateringové spoločnosti, ale aj domácnosti, ktoré ocenia praktické riešenia pri oslavách a spoločenských podujatiach.
Objavte kvalitné gastro potreby na Packit.sk a uľahčite si každodennú prácu v kuchyni aj pri obsluhe zákazníkov.



