- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Kategórie produktov
Gastro potreby
Fólia PP/PET 240 mm, 52 mic, PEEL
Na sklade
25,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 240 mm |
| Farba | transparentná |
Fólia PP/PET 380 mm, PEEL, 8 kg
Na sklade
80,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 380 mm |
| Farba | transparentná |
Fólia PP/PET, 185mm, 250m
Na sklade
23,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 185 mm |
| Farba | transparentná |
Food box L, 2500ml
Na sklade
16,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 PAK á 40 PC |
| Dľžka | 138 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 88 mm |
| Farba | kraft |
HDPE tašky, 10kg, 300+140x500mm
Na sklade
1,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | mix farieb |
Horľavá pasta
Na sklade
1,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 24 ks |
Igelitové tašky s uchom, 30mi, 30x18x48cm
Na sklade
7,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 30 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 480 mm |
| Farba | biela |
Jednorázové návleky na obuv
Na sklade
3,27 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | modrá |
Kapsa na wrap, 3,9×7,5x10cm
Na sklade
Kávová lyžička z dreva, 11cm
Na sklade
1,60 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Šírka | 110 mm |
Kazeta na polievku, hranatá, malá
Na sklade
211,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Kornút nepremastiteľný, 18x25cm
Na sklade
41,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 1000 ks |
Krabica na pizzu s rovným rohom, 50x50x4cm
Na sklade
36,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 40 mm |
Zľava 50 ks
200 x 130 x 100
220 x 220 x 100
225 x 160 x 90
250 x 250 x 100
265 x 175 x 80
290 x 290 x 100
Krabica na zákusky
Na sklade
15,99 € – 36,29 €Price range: 15,99 € through 36,29 € s DPH
| Rozmery | - |
|---|---|
| Dostupné Variácie | 200 x 130 x 100, 220 x 220 x 100, 225 x 160 x 90, 250 x 250 x 100, 265 x 175 x 80, 290 x 290 x 100 |
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
Cena za 1 kusCena za kus | €, 0,26 €, 0,36 €, 0,41 €, 0,48 €, 0,53 €, 0,59 € |
| Rozmer dĺžka | 200 mm, 220 mm, 225 mm, 250 mm, 265 mm, 290 mm, mm |
| Rozmer šírka | 130 mm, 160 mm, 175 mm, 220 mm, 250 mm, 290 mm, mm |
| Rozmer výška | 100 mm, 80 mm, 90 mm, mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (E) |
| Váha krabice | 0,060 kg, 0,062 kg, 0,072 kg, 0,091 kg, 0,103 kg, 0,137 kg |
| Váha balenia | 3,1 kg, 3,7 kg, 4,2 kg, 4,5 kg, 5,2 kg, 7,1 kg, kg |
Výber možností
Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.
Krabička papierová na hamburger, 14x17x7cm
Na sklade
Krabička papierová na hamburger, 14x17x7cm
Na sklade
7,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 70 mm |
| Farba | hnedá |
Lyžica (PP) znovu použiteľná biela, 18,5cm
Na sklade
2,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
Lyžica (PP) znovu použiteľná; biela; 18,5cm; 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |




