- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 6 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
Nedávno zobrazené produkty
-
SIDOLUX UNIVERSAL Fresh Lemon 5L
7,50 € s DPH
140 mm
Jednorázové návleky na obuv
Na sklade
3,27 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | modrá |
Krabička papierová na hamburger, 14x17x7cm
Na sklade
7,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 70 mm |
| Farba | hnedá |
Papierové desiatové vrecko, biele, 14+7x29cm
Na sklade
22,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 290 mm |
| Farba | biela |
Papierové desiatové vrecko, hnedé, 14+7x29cm
Na sklade
3,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 290 mm |
| Farba | hnedá |
Papierové vrecko, 14x19cm
Na sklade
8,25 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 190 mm |
Tork tekuté mydlo, 5L
Na sklade
10,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 290 mm |
| Farba | biela |



