- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 6 výsledkov
Kategórie produktov
70 mm
Fingerfood – pohárik hranatý číry, 230ml
Na sklade
4,60 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 72 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Farba | transparentná |
Papierové desiatové vrecko, biele, 13+7x28cm
Na sklade
3,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 130 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 280 mm |
Papierové desiatové vrecko, hnedé, 14+7x29cm
Na sklade
3,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 290 mm |
| Farba | hnedá |
Papierové vrecko s okienkom, 26+7x40cm
Na sklade
61,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1000 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 400 mm |
Špongia Maxi tvarovaná s drôtenkou
Na sklade
0,31 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 45 mm |
Špongia tvarovná s drôtenkou, 5ks
Na sklade
0,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 5 KS |
| Dľžka | 90 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 45 mm |



