- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 6 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
150 mm
Miska okrúhla BIO cukrová trstina, 300ml
Na sklade
3,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 45 mm |
Špongia Maxi tvarovaná s drôtenkou
Na sklade
0,31 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 45 mm |
Vákuové vrecká EMBOS, 150x250mm
Na sklade
5,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 150x250mm
Na sklade
3,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 150x250mm
Na sklade
10,55 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vložka do misky, Ø150mm
Na sklade
3,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 150 mm |
| Farba | transparentná |



