- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 4 výsledky
Kategórie produktov
1 KTN = 12 BAL x 100 ks
Vákuové vrecká EMBOS, 150x250mm
Na sklade
5,54 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká EMBOS, 200x300mm
Na sklade
8,00 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 150x250mm
Na sklade
3,69 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 250x400mm
Na sklade
8,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |



