- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 18 výsledkov
Kategórie produktov
200 mm
Aviváž Coccolino Pure conc, 5L
Na sklade
17,33 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 310 mm |
Box na hamburger DOUBLE POT, bez potlače
Na sklade
21,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 110 mm |
Box na hamburger DOUBLE POT, s potlačou
Na sklade
23,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | potlačený |
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 100 mm |
CELTEX Utierka Master autocut, 285m
Na sklade
49,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 200 mm |
| Farba | biela |
Deliaca priečka pre: Box na hamburger DOUBLE POT
Na sklade
5,39 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 200 mm |
| Výška | 110 mm |
Eko – SATINO papierová rolka CF1, 138m
Na sklade
27,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | biela |
Eko – SATINO papierová rolka CF1, 300m
Na sklade
33,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 6 rolí |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Basic dvojvrstvová papierová utierka – Centrefeed
Na sklade
55,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork extra jemné papierové vreckovky
Na sklade
50,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 208 mm |
| Farba | biela |
Servítky Eko Natural
Na sklade
3,31 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
Tortová krabica, 20x20x10cm
Na sklade
15,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 100 mm |
| Farba | biela |
Vákuové vrecká EMBOS, 200x300mm
Na sklade
8,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 200x250mm
Na sklade
4,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká varné, 90mic, 200x250mm
Na sklade
15,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vanička hranatá z hliníka, 720 ml, 200 x 112 x 54 mm
Na sklade
15,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 112 mm |
| Výška | 54 mm |
Vrecká určené na spotrebu, 1kg, 200x300mm
Na sklade
0,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 100 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
Vrecká v bloku, 1kg, 200x300mm
Na sklade
0,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 8 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 120 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |



