- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 6 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Nedávno zobrazené produkty
Dávkovače dezinfekcie
Bezdotykový automatický dávkovač dezinfekcie 1L
Na sklade
41,70 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 143 mm |
| Šírka | 133 mm |
| Výška | 272 mm |
| Farba | biela/sivá |
Dávkovač dezinfenkčného prostriedku ELITE 1000ml-senzorový, biely
Na sklade
67,74 € s DPH| Hmotnosť | 0,95 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Elektrický dávkovač dezinfekčného prostriedku ELITE 1000ml-senzorový, biely
Na sklade
85,24 € s DPH| Hmotnosť | 0,95 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Elektrický dávkovač dezinfekčného prostriedku ELITE 1000ml-senzorový, čierny
Na sklade
85,24 € s DPH| Hmotnosť | 0,95 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Lakťový dávkovač dezinfekčného prostriedku s kvapkadlom 1000ml
Na sklade
8,44 € s DPH| Hmotnosť | 0,31 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Tork dávkovač na mydlá a dezinfekčné prostriedky S4, čierny 1000ml
Na sklade
55,74 € s DPH| Hmotnosť | 0,49 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |



