- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 61 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
WC čističe
CLEAMEN 310 extra kyslý na WC a keramiku, 5L
Na sklade
14,56 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 320 DEO tablety do pisoáru, 1,5kg
Na sklade
13,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 322 tablety do pisoára + sitko, 12ks
Na sklade
22,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 370 WC čistič, 5 L
Na sklade
14,78 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
CLEAMEN 370 WC čistič, 750 ml
Na sklade
3,17 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 17 PC |
Domestos Extended Power Altantic, 750ml
Na sklade
2,64 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | ocean fresh |
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
Domestos Extended Power Pine, 5L
Na sklade
20,66 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pine scent |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 142 mm |
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 259 mm |
Domestos Extended Power Pine, 750ml
Na sklade
2,64 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 PC à 750 ml |
| Farba | zelená |
Domestos WC biely, 750ml
Na sklade
2,64 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
Duck fresh dics, náhrada 2x36ml
Na sklade
5,52 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
Eko – KRYSTAL WC čistič ECO zelený, 750ml
Na sklade
1,96 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 17 ks |
Fixinela Desi WC, 500ml
Na sklade
3,08 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 21 ks x 0,5 l |



