- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 39 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Toaletný papier 2 - vrstvový
Eko – Satino toaletný papier PureSoft 2-vrstový
Na sklade
27,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | beige |
Eko – Tork Jumbo toaletný papier – Advanced, 360m
Na sklade
33,76 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Jumbo Toilet Neutral, 380m
Na sklade
33,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 97 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | belosť 72% |
Smartline JUMBO 19 toaletný papier, 90m
Na sklade
13,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
SmartLine toaletný papier JUMBO 23, 180m
Na sklade
12,66 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Toaletný papier JUMBO 180 -GRITE 160m standart profi (12ks)
Na sklade
22,39 € s DPH
| Hmotnosť | 6,96 kg |
|---|---|
| Paleta | 44 |
Toaletný papier JUMBO 190 -GRITE Super 200m centerfeed professional 12ks
Na sklade
38,70 € s DPH
| Hmotnosť | 9,71 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
Toaletný papier JUMBO 240 -GRITE Super 350m professional 6ks
Na sklade
26,83 € s DPH
| Hmotnosť | 6,56 kg |
|---|---|
| Paleta | 49 |
Toaletný papier 2vrst. JUMBO – SYSTEM centerfeed, 111m -12ks
Na sklade
19,58 € s DPH
| Hmotnosť | 6,04 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |
Toaletný papier 2vrst. JUMBO 180 SYSTEM centerfeed 180m 6ks
Na sklade
18,14 € s DPH
| Hmotnosť | 4,89 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 85 |
Toaletný papier 2vrst. JUMBO MINI 155 SYSTEM centerfeed 110m 6ks
Na sklade
7,60 € s DPH
| Hmotnosť | 2,04 kg |
|---|---|
| Paleta | 120 |
Toaletný papier Big Saver Maxi 68 m 2vrst. (1ks)
Na sklade
0,64 € s DPH
| Hmotnosť | 0,19 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 36 |
Toaletný papier Cellart Home 2vrst. 100% celulóza 8ks
Na sklade
1,76 € s DPH
| Hmotnosť | 0,47 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Toaletný papier CELLART SOFT JUMBO Ø 28cm, 270m 2vrst. 6ks
Na sklade
15,41 € s DPH
| Hmotnosť | 4,54 kg |
|---|---|
| Paleta | 48 |
Toaletný papier Cellart XXXL – extra LONG,100% celulóza, 2vrst., 55m – 24ks
Na sklade
13,58 € s DPH
| Hmotnosť | 3,50 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 44 |
Toaletný papier GRITE Professional 38,5m 2vrst. economy 4ks
Na sklade
1,55 € s DPH
| Hmotnosť | 0,55 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 14 |
Toaletný papier GRITE Professional 55m 2vrst.100% celulóza 4ks
Na sklade
2,67 € s DPH
| Hmotnosť | 0,66 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 14 |
Toaletný papier JUMBO Ø 18cm 135m 2vr.75% belosť recykel 12ks
Na sklade
14,55 € s DPH
| Hmotnosť | 5,29 kg |
|---|---|
| Paleta | 55 |
Toaletný papier JUMBO Ø 23 CM, 2vrst., 180 M – 6 ks
Na sklade
9,86 € s DPH
| Hmotnosť | 2,94 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 80 |
Toaletný papier JUMBO Ø 24 CM, 2vrst., 200 M (6ks) TISSUE
Na sklade
12,44 € s DPH
| Hmotnosť | 3,75 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 80 |
Toaletný papier JUMBO Ø18 cm, 135 m 2vrst.65%belosť (12ks)
Na sklade
14,50 € s DPH
| Hmotnosť | 4,96 kg |
|---|---|
| Paleta | 55 |



