- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 32 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Zásobníky toaletného papiera
Dvojitý zásobník toaletného papiera JUMBO – MINI biely
Na sklade
19,47 € s DPH
| Hmotnosť | 0,90 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Dvojitý zásobník toaletného papiera JUMBO – MINI čierny
Na sklade
17,84 € s DPH
| Hmotnosť | 0,90 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Dvojitý zásobník toaletného papiera JUMBO – MINI transparentný
Na sklade
15,73 € s DPH
| Hmotnosť | 0,90 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Tork Mid-size Twin zásobník na toalet.papier T6
Na sklade
53,33 € s DPH
| Hmotnosť | 1,21 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Tork Reflex™ prenosný zásobník na kotúče so stredovým odvíjaním
Na sklade
54,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | systém dávkováni vždy 1 útržku |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 222 mm |
| Šírka | 278 mm |
| Výška | 236 mm |
| Farba | biela |
Tork SmartOne® Mini zásobník na toaletný papier
Na sklade
43,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 228 mm |
| Výška | 228 mm |
| Farba | čierna |
Tork SmartOne® mini zásobník na toaletný papier v kotúči, biely T9
Na sklade
49,84 € s DPH
| Hmotnosť | 0,75 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork SmartOne® zásobník na toaletný papier v kotúči, biely T8
Na sklade
58,65 € s DPH
| Hmotnosť | 1,00 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork zásobník na toaletný papier Jumbo kotúč, biely T1
Na sklade
71,44 € s DPH
| Hmotnosť | 1,90 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Zásobník biely na toaletný papier centerfeed
Na sklade
9,48 € s DPH
| Hmotnosť | 0,90 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 32 |
Zásobník na skladaný a rolovaný toal.papier HYBRID ČIERNY
Na sklade
7,79 € s DPH
| Hmotnosť | 0,65 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Zásobník RULOPAK biely na toaletný papier centerfeed 21 x 15 x 25
Na sklade
11,48 € s DPH
| Hmotnosť | 0,63 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Zásobník RULOPAK biely na toaletný papier centerfeed 27,5 x 19 x 27,5
Na sklade
13,84 € s DPH
| Hmotnosť | 1,14 kg |
|---|---|
| Balenie | 14 |
Zásobník toal. papiera stredové odvíjanie biely SMART MIDI
Na sklade
18,28 € s DPH
| Hmotnosť | 1,05 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Zásobník toal. papiera stredové odvíjanie biely SMART MINI
Na sklade
11,88 € s DPH
| Hmotnosť | 0,70 kg |
|---|---|
| Balenie | 16 |
Zásobník toal. papiera stredové odvíjanie čierny SMART MINI
Na sklade
14,28 € s DPH
| Hmotnosť | 0,70 kg |
|---|---|
| Balenie | 16 |
Zásobník toal. papiera stredové odvíjanie transparent SMART MINI
Na sklade
11,88 € s DPH
| Hmotnosť | 0,69 kg |
|---|---|
| Balenie | 16 |



