- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 56 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
12
Tulipán Negro Deo Roll On Candy Fantasy 50ml
Na sklade
2,30 € s DPH
| Hmotnosť | 0,08 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Tulipán Negro sprchový gél Intenso Rose Bloom 650ml
Na sklade
3,60 € s DPH
| Hmotnosť | 0,74 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Tulipán Negro Deo Roll On Passion Fresa Y Ceresa 50ml
Na sklade
2,30 € s DPH
| Hmotnosť | 0,08 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Garden Collection Ice Fresh osviežovač vzduchu 300ml
Na sklade
1,05 € s DPH
| Hmotnosť | 0,28 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Garden Collection Musk osviežovač vzduchu 300ml
Na sklade
1,05 € s DPH
| Hmotnosť | 0,28 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Garden Collection Tutti Frutti osviežovač vzduchu 300ml
Na sklade
1,05 € s DPH
| Hmotnosť | 0,28 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
GO! DEZINFEKCIA NA POVRCHY s rozprašovačom 500 ml
Na sklade
2,56 € s DPH
| Hmotnosť | 0,59 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Mr. TEPPICH ANTIALERGEN na čalúnenie „SUCHÁ PENA“ – vôňa kvetu 600ml
Na sklade
4,31 € s DPH
| Hmotnosť | 0,68 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Mr. TEPPICH ANTIALERGEN na čalúnenie „SUCHÁ PENA“ – vôňa mora 600ml
Na sklade
4,31 € s DPH
| Hmotnosť | 0,68 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Papierová kuchynská utierka Grite Charisma Jumbo, 100% celulóza 3vrst. 1ks
Na sklade
2,61 € s DPH
| Hmotnosť | 0,63 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Parfumovaná destilovaná voda do žehličky LA SALUD 1L
Na sklade
1,65 € s DPH
| Hmotnosť | 1,05 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SANYTOL Dezinfekcia na bielizeň biele kvety 1 l
Na sklade
5,60 € s DPH
| Hmotnosť | 1,08 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SANYTOL dezinfekčný prostriedok na podlahy a plochy eukalyptus 1000 ml
Na sklade
3,62 € s DPH
| Hmotnosť | 1,06 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SANYTOL dezinfekčný univerzálny čistič 4 účinky sprej 500 ml
Na sklade
3,68 € s DPH
| Hmotnosť | 0,58 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SANYTOL dezinfekčný univerzálny čistič sprej eukalyptus 500 ml + 250ml grátis
Na sklade
3,42 € s DPH
| Hmotnosť | 0,83 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SANYTOL dezinfekčný univerzálny čistič sprej grep 500 ml
Na sklade
3,42 € s DPH
| Hmotnosť | 0,57 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SANYTOL Professional dezinfekčný čistič na kuchyne/ HACCP sprej 750 ml
Na sklade
4,48 € s DPH
| Hmotnosť | 0,84 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Servítky koktejlové LUCART FATO ECO NATURAL FLORA 24×24 cm, 2vrst. – 100ks
Na sklade
2,96 € s DPH
| Hmotnosť | 0,20 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Servítky koktejlové LUCART FATO ECO NATURAL THINK, 2vrst. – 100ks
Na sklade
2,96 € s DPH
| Hmotnosť | 0,20 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SIDOLUX PROFESSIONAL na pripáleniny a krbové sklá 500ml
Na sklade
3,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |



