- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 23 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Filter cien
Starostlivosť o nábytok
Diava politúra, 200ml
Na sklade
2,64 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,2 l |
ECOLAB Pro Shine Special, 500ml
Na sklade
11,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
KRYSTAL leštenka na nábytok, 750ml
Na sklade
3,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
Pronto Aloe Vera Wood, 500ml
Na sklade
4,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Farba | hnedá |
Pronto Multifunkčný čistič, 500ml
Na sklade
4,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Farba | modrá |
PRONTO Original, 300ml
Na sklade
3,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,3 l |
SIDOLUX na nábytok – rozprašovač Aloe 400ml
Na sklade
3,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
SIDOLUX na nábytok – rozprašovač Classic 400ml
Na sklade
3,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
SIDOLUX na nábytok – rozprašovač Japanese Cherry 400ml
Na sklade
3,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
SIDOLUX na nábytok – rozprašovač Magnolia 400ml
Na sklade
3,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
SIDOLUX na nábytok – rozprašovač Marseillské mydlo s levanduľou 400ml
Na sklade
3,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
SIDOLUX na nábytok – rozprašovač s mandľovou vôňou 400ml
Na sklade
3,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
SIDOLUX na nábytok – sprej s aloe vôňou 350ml
Na sklade
3,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,34 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 15 |
SIDOLUX na nábytok – sprej s mandľovou vôňou 350ml
Na sklade
3,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,43 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 15 |
SIDOLUX na nábytok s mandľovým olejom 300ml
Na sklade
3,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,40 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 15 |
SIDOLUX rýchločistič na kožené výrobky 200ml
Na sklade
3,19 € s DPH
| Hmotnosť | 0,25 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 16 |



