- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 7 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
300 ml
GA Edelstahlpfleger – čistič a leštič ušľachtilej ocele, 300ml
Na sklade
18,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 0,3 l |
Miska okrúhla BIO cukrová trstina, 300ml
Na sklade
3,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 45 mm |
Poháre z umelej hmoty, PET, 78 mm, 300ml
Na sklade
4,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 78 mm |
Poháre z umelej hmoty, PET, 95mm, 300ml
Na sklade
3,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 95 mm |
Pronto Classic, 300ml
Na sklade
3,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,3 l |
PRONTO Original, 300ml
Na sklade
3,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,3 l |
Sanytol Dezinfekčné mydlo hydratačné, 250ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |



