- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 43 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Strojné umývanie riadu
CLEAMEN 230 strojné umývanie riadu, 12kg
Na sklade
48,36 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
CLEAMEN 230 strojné umývanie riadu, 24kg
Na sklade
99,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 230 strojné umývanie riadu, 6kg
Na sklade
24,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 231 strojný oplach riadu, 10kg
Na sklade
45,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 10 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
CLEAMEN 231 strojný oplach riadu, 20L
Na sklade
90,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 20 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 231 strojný oplach riadu, 5kg
Na sklade
21,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 232 strojné umývanie riadu ACTIVE, 6kg
Na sklade
24,74 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 233 tabletová soľ, 10kg
Na sklade
13,36 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 260 reštauračné sklo, 1L
Na sklade
5,60 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 261 reštauračné sklo – tablety, 720g
Na sklade
15,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAR DRY HDP PLUS – Somat S, 5L
Na sklade
65,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
Cleox 3-komorové gelové kapsule do umývačky riadu 27ks
Na sklade
5,34 € s DPH
| Hmotnosť | 0,42 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
ECOLAB Topmatic Universal Special čistič do umývačky, 12 kg
Na sklade
123,80 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 12 kg |
ECOLAB Topmatic Universal Special čistič do umývačky, 25 kg
Na sklade
228,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 25 kg |
ECOLAB Toprinse (Somat Spezial) – oplachový prostriedok do umývačky riadu, 10L
Na sklade
107,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 10 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
Finish leštidlo do umývačky riadu, 400ml
Na sklade
4,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 400 ml |
| Info o balení | 1 ks = 400 ml |
Finish Quantum All In One kapsule do umývačky riadu 100 ks
Na sklade
16,09 € s DPH
| Hmotnosť | 1,17 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Finish Quantum All In One Lemon kapsule do umývačky riadu 120 ks
Na sklade
17,63 € s DPH
| Hmotnosť | 1,40 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |



