- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 24 výsledkov
Kategórie produktov
1 Liter
Bezdotykový automatický dávkovač dezinfekcie 1L
Na sklade
41,70 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 143 mm |
| Šírka | 133 mm |
| Výška | 272 mm |
| Farba | biela/sivá |
CHEIRON – odvápňovač, 1L
Na sklade
2,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ST à 1 L |
CLEAMEN 100/200 generálny, každodenný, 1L
Na sklade
9,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 110 sklenené plochy, 1L
Na sklade
3,64 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 112 na okná a rámy, 1L
Na sklade
3,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 122 na podlahy s leskom, 1L
Na sklade
3,25 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 131 na koberce extraktor, 1L
Na sklade
6,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
CLEAMEN 143 gumočistič, 1L
Na sklade
9,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 146 čistič a leštič na lesklé povrchy, 1L
Na sklade
4,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 242 odpady kuchynské s dezichlórom, 1L
Na sklade
4,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
CLEAMEN 250 ručné umývanie riadu koncentrát, 1L
Na sklade
3,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 260 reštauračné sklo, 1L
Na sklade
5,60 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 300/400 sanitárny denný, 1L
Na sklade
9,56 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 410 kúpeľne s leskom, 1L
Na sklade
4,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 420 odpady sanitárne, 1L
Na sklade
5,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
CLEAMEN 451 odvápňovač nerezových plôch, 1L
Na sklade
9,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 540 bezoplachová dezinfekcia povrchov a pokožky, 1L
Na sklade
10,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN aplikačná fľaša, 1L
Na sklade
1,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
KRYSTAL Sanan Klasik, 1L
Na sklade
2,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
KRYSTAL Sanan proti plesniam, 1L
Na sklade
3,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
Miska hranatá s viečkom, PET, 1000ml
Na sklade
11,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Šalátová miska, PET, čierna, 1000ml
Na sklade
7,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Tork bezalkoholová penová dezinfekcia, 1L
Na sklade
21,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 93 mm |
| Šírka | 91 mm |
| Výška | 251 mm |
| Farba | transparentná |
Tork sprejové mydlo, 1L
Na sklade
52,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 930 mm |
| Šírka | 910 mm |
| Výška | 246 mm |
| Farba | žltá |



