- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 51 výsledkov
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
SIDOLUX UNIVERSAL Magic Night 1L
1,80 € s DPH
čierna
Dressingová miska PP, čierna, 50ml
Na sklade
1,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | čierna |
Menu misa do mikrovlnky, PP, 2-dielna
Na sklade
6,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 255 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 190 mm |
| Farba | čierna |
Menu misa, 250x180x40mm
Na sklade
11,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 40 mm |
| Farba | čierna |
Miska dressingová čierna PP, 80ml, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Miska zatavovacia okrúhla PP čierna, 350ml
Na sklade
2,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Rukavice nitrilové čierne nepúdrované
Na sklade
7,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size XL |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | čierna |
Šalátová miska, PET, čierna, 1000ml
Na sklade
7,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
SATINO Plus zásobník na papierové utierky so stredovým odvíjaním, čierny
Na sklade
43,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 244 mm |
| Výška | 263 mm |
| Farba | čierna |
SATINO zásobník na toaletný papier skladaný, čierny
Na sklade
32,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 147 mm |
| Šírka | 142 mm |
| Výška | 350 mm |
| Farba | čierna |
Servítky 2-vrstvové, 24x24cm
Na sklade
4,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 240 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | čierna |
Servítky Dunilin 1/8, 40x40cm
Na sklade
14,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | čierna |
Slamky papierové Bio Nature JUMBO, čierne, 25cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 35 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | čierna |
Slamky papierové, JUMBO, čierne, 15cm
Na sklade
1,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 32 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 8 mm |
| Šírka | 8 mm |
| Výška | 150 mm |
| Farba | čierna |
SmartCap vonná krytka čierna, Papaya Mango
Na sklade
3,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 81 PC |
| Farba | čierna |
Tork odpadkový kôš, 50L
Na sklade
116,63 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 50 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 389 mm |
| Výška | 629 mm |
| Farba | čierna |
Tork SmartOne® Mini zásobník na toaletný papier
Na sklade
43,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 228 mm |
| Výška | 228 mm |
| Farba | čierna |
Tork zásobník na hygienické vrecúška, čierny
Na sklade
7,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 140 mm |
| Farba | čierna |
Tork zásobník na mydlá a dezinfekčné prostriedky, čierny
Na sklade
48,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | cartridge 1 L |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 122 mm |
| Šírka | 106 mm |
| Výška | 305 mm |
| Farba | čierna |
Vanička zatavovacia PP, 160x112x66mm
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 700 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 432 ks |
| Farba | čierna |
Viečko vypuklé, čierne, Ø62mm
Na sklade
1,30 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 62 mm |
| Farba | čierna |
Viečko vypuklé, čierne, Ø73mm
Na sklade
2,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 73 mm |
| Farba | čierna |
Viečko vypuklé, čierne, Ø80mm
Na sklade
2,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 80 mm |
| Farba | čierna |
Vrece igelitové, 140L
Na sklade
4,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 140 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 900 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrece igelitové, 30L
Na sklade
1,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 30 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 20 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | čierna |



