- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 3 výsledky
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
SIDOLUX UNIVERSAL Fresh Lemon 5L
7,50 € s DPH
900 mm
Vrece igelitové, 140L
Na sklade
4,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 140 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 900 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, hrubé, 150L, 100 mikrónov
Na sklade
6,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 150 liter, 100 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 900 mm |
| Šírka | 1300 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, modré, 140L, 50 mikrónov
Na sklade
6,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 50 µm, 140 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 900 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | modrá |



