- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 7 výsledkov
Kategórie produktov
100 mm
CELTEX UBI Maior dávkovač na mydlo, 1,25 L
Na sklade
66,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | dispenser refill |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 293 mm |
| Výška | 120 mm |
| Farba | strieborná |
Papierové desiatové vrecko, biele, 10+5x22cm, 100ks
Na sklade
2,19 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 220 mm |
Školská špongia
Na sklade
0,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | mix farieb |
Tork zásobník na hygienické vrecúška, biely
Na sklade
7,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 140 mm |
| Farba | biela |
Tork zásobník na hygienické vrecúška, čierny
Na sklade
7,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 140 mm |
| Farba | čierna |
Tork závesný osviežovač vzduchu, citrusový
Na sklade
141,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Citrus |
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 105 mm |
Tork závesný osviežovač vzduchu, jablkový
Na sklade
141,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | apple |
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 105 mm |



