- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 5 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
1 KTN = 1 PAK á 100 pieces
Box na hamburger DOUBLE POT, bez potlače
Na sklade
21,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 110 mm |
Box na hamburger DOUBLE POT, s potlačou
Na sklade
23,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | potlačený |
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 100 mm |
Deliaca priečka pre: Box na hamburger DOUBLE POT
Na sklade
5,39 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 200 mm |
| Výška | 110 mm |
Handra Bodentuch, rôzne farby, 70x60cm
Na sklade
0,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | ružová |
Školská špongia
Na sklade
0,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | mix farieb |



