- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 3 výsledky
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
SIDOLUX UNIVERSAL Magic Night 1L
1,80 € s DPH
30 mm
Distančný stojanček do pizza krabíc, 3cm
Na sklade
2,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Výška | 30 mm |
Krabica na pizzu so skoseným rohom, 32x32x3cm
Na sklade
23,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Výška | 30 mm |
Krabica na pizzu so skoseným rohom, 33x33x3cm
Na sklade
30,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Výška | 30 mm |



