- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 17 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
100 ks
Lyžica (PP) znovu použiteľná; biela; 18,5cm; 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Lyžica, WPC, tmavohnedá, 18cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 180 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Lyžička kávová, WPC, hnedá, 13,5cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 135 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Miska dressingová čierna PP, 80ml, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Miska, PP, transparentná, 80ml, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Nôž (PP) znovu použiteľný, biely, 18,5cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Nôž, WPC, tmavohnedý, 18cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 180 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska hnedá, 15x23x2cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 230 mm |
| Rozmer šírka | 150 mm |
| Rozmer výška | 20 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, 11x17cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 170 mm |
| Rozmer šírka | 110 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, 13x20cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 200 mm |
| Rozmer šírka | 130 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, 16x23cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 230 mm |
| Rozmer šírka | 160 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierový tanier plytký, hnedý, Ø23cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier – kraft |
| Váha balenia | kg |
Pizza krabica 320 x 320 x 35
Na sklade
| Rozmery | 80,0 × 40,0 × 13,5 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 320 mm |
| Rozmer šírka | 320 mm |
| Rozmer výška | 35 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (E) |
| Váha krabice | 0,107 kg |
| Váha balenia | 10,7 kg |
Vidlička (PP) znovu použiteľná; biela; 18,5cm; 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Vidlička, WPC, tmavohnedá, 18cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 180 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | tmavohnedá |
| Materiál | WPC – kombinácia dreva a polyméru |
| Váha balenia | kg |
Viečko priesvitné pre dresingovú misku, 100 ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zip sáčky
Na sklade
0,47 € – 17,99 €Price range: 0,47 € through 17,99 € s DPH
100 x 150 (0,04 mm)
150 x 200 (0,05 mm)
180 x 250 (0,05 mm)
200 x 300 (0,05 mm)
230 x 300 (0,07 mm)
+4
350 x 280 (0,07 mm)
50 x 70 (0,04 mm)
70 x 100 (0,04 mm)
70 x 100 (0,05 mm)
| Dostupné Variácie | 100 x 150 (0,04 mm), 150 x 200 (0,05 mm), 180 x 250 (0,05 mm), 200 x 300 (0,05 mm), 230 x 300 (0,07 mm), 350 x 280 (0,07 mm), 50 x 70 (0,04 mm), 70 x 100 (0,04 mm), 70 x 100 (0,05 mm) |
|---|---|
| 100 ks | |
| Cena za 100 ks | 0,378, 0,625, 1,092, 0,721, 2,256, 3,325, 4,491, 10,78, 14,627 |
| Farba | transparentná |
| Materiál | LDPE |
Výber možností
Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.



