- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 7 výsledkov
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
SIDOLUX UNIVERSAL Winter Magic 1L
1,80 € s DPH
90 mm
ISOFA MAX umývacia pasta, 700g
Na sklade
4,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 pcs |
| Dľžka | 90 mm |
| Šírka | 53 mm |
| Výška | 233 mm |
Papierové poháre bez potlače, biele, 420ml
Na sklade
3,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 90 mm |
Papierové poháre s potlačou Coffe to go, 510ml
Na sklade
4,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 90 mm |
Papierové vrecko na Hot-Dog, 9x20cm
Na sklade
5,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 90 mm |
| Šírka | 200 mm |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 420ml
Na sklade
3,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 90 mm |
Špongia tvarovná s drôtenkou, 5ks
Na sklade
0,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 5 KS |
| Dľžka | 90 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 45 mm |
Viečko vypuklé, biele, Ø90mm
Na sklade
3,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 90 mm |
| Farba | biela |



