- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 5 výsledkov
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
SIDOLUX UNIVERSAL Winter Magic 1L
1,80 € s DPH
80 mm
Papierové poháre bez potlače, biele, 280ml
Na sklade
2,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 80 mm |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 280ml
Na sklade
2,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 280 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 80 mm |
| Výška | 91 mm |
| Farba | beige |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 330ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 80 mm |
Viečko vypuklé, biele, Ø80mm
Na sklade
2,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 80 mm |
| Farba | biela |
Viečko vypuklé, čierne, Ø80mm
Na sklade
2,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 80 mm |
| Farba | čierna |



