- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 3 výsledky
Kategórie produktov
Filter cien
Nedávno zobrazené produkty
-
SIDOLUX UNIVERSAL Magic Night 1L
1,80 € s DPH
beige
Eko – Satino toaletný papier PureSoft 2-vrstový
Na sklade
27,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | beige |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 200ml
Na sklade
2,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 73 mm |
| Výška | 78 mm |
| Farba | beige |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 280ml
Na sklade
2,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 280 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 80 mm |
| Výška | 91 mm |
| Farba | beige |



