- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 9 výsledkov
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
SIDOLUX UNIVERSAL Green Grapes 1L
1,80 € s DPH
200 ml
Diava politúra, 200ml
Na sklade
2,64 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,2 l |
DURABLE Čistič štítkov, 200ml
Na sklade
7,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
Horľavá pasta
Na sklade
1,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 24 ks |
Miska okrúhla PP, 200ml
Na sklade
3,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
Papierové poháre bez potlače, biele, 200ml
Na sklade
1,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 73 mm |
Papierové poháre s potlačou Coffe to go, 200ml
Na sklade
1,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 73 mm |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 200ml
Na sklade
2,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 73 mm |
| Výška | 78 mm |
| Farba | beige |
Poháre z umelej hmoty PP, priehľadné, 200ml
Na sklade
1,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Poháre z umelej hmoty, PET, 78mm, 200ml
Na sklade
3,55 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 78 mm |



