- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 16 výsledkov
Kategórie produktov
400 mm
CELTEX E-Tissue papierová rolka, 153m
Na sklade
24,74 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
CHIC J-CLOTH PLUS UTIERKA 10x50ks
Na sklade
165,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | žltá |
Duni Dunisoft ECOECHO servítky skladané 1/8, 40 x 40 cm, hnedé
Na sklade
12,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
Duni Dunisoft servítky skladané 1/8, 40 x 40 cm, vanilkové
Na sklade
15,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | krém_20 |
DUNI Royal Granite šerpa, 0,4x24m
Na sklade
30,49 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 400 mm |
Duni servítky na príbor, hnedé, 65ks
Na sklade
15,13 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL á 65 KS |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | hnedá |
Servítky 3-vrstvy, biele, 40x40cm
Na sklade
10,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Servítky Airlaid 40×40 VICTORIA
Na sklade
14,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | bianco,biela |
Servítky biele, 1/8
Na sklade
7,86 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Servítky CutleryStar biele, 1/8, 40x40cm
Na sklade
9,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Servítky Dunilin 1/8, 40x40cm
Na sklade
14,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | čierna |
Utierka Mikroultra
Na sklade
0,65 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 12 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | mix farieb |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 400x450mm
Na sklade
15,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 100 KS |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 400x500mm
Na sklade
17,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 100 KS |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 400x600mm
Na sklade
17,76 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 400x500mm
Na sklade
50,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 200 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 500 mm |



