- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 14 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 10 BAL x 50 ks
CHIC J-CLOTH PLUS UTIERKA 10x50ks
Na sklade
165,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | žltá |
Miska na polievku, 550 ml
Na sklade
12,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 115 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 77 mm |
| Farba | biela |
Miska zatavovacia okrúhla PP čierna, 350ml
Na sklade
2,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Miska zatavovacia okrúhla PP, 350ml
Na sklade
2,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Miska zatavovacia okrúhla PP, 450ml
Na sklade
2,46 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Podnos na poháre (PAP), 2 poháre
Na sklade
4,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 40 mm |
Polievková miska, zatavovacia, 350ml
Na sklade
3,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 115 mm |
| Výška | 56 mm |
| Farba | transparentná |
Polievková miska, zatavovacia, 500ml
Na sklade
3,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 115 mm |
| Výška | 80 mm |
| Farba | transparentná |
Vanička hranatá, extra pevná, 750ml
Na sklade
6,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička zatavovacia extra silná, jednodielna
Na sklade
10,22 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 227 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 49 mm |
Viečko PP okrúhle, Ø115mm
Na sklade
1,98 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 115 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Vaničky hranaté extra pevné, PP
Na sklade
4,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Zástera jednorazová
Na sklade
2,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 800 mm |
| Šírka | 1250 mm |
| Farba | biela |
Zatavovacia miska COLT, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | biela |



