- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 3 výsledky
Kategórie produktov
Filter cien
195 mm
Food box L, 2500ml
Na sklade
16,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 PAK á 40 PC |
| Dľžka | 138 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 88 mm |
| Farba | kraft |
Podnos na poháre (PAP), 2 poháre
Na sklade
4,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 40 mm |
Tork Low-Lint čistiaca utierka – Skladaná
Na sklade
26,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 75 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 105 mm |
| Farba | tyrkysová |



